Beschrijving
Te koop in de mooie Residentie Ideal Tower,bj.2004,gelegen pal aan de Zeedijk in Blankenberge.Prijs€358000.Het appartement biedt een prachtig zicht op zee en natuur-duingebied de 3 Fonteintjes.Appartement op de 6de verdieping met 2 slaapkamers.Heeft een aangenaam terras en ruime liften.Strand en kusttramhalte zijn vlakbij.Hierdoor zijn plezier van strand,zee,haven,horeca en winkels nabij.Dit fantastisch gelegen appartement is perfect onderhouden,heeft steeds als 2de verblijf gediend en is nooit verhuurd.Open keuken met berging die aansluiting heeft voor wasmachine.Elektrische verwarming van elke ruimte.Epc B.
°Keuken aanpalend aan de woonkamer is voorzien van, kookplaat,dampkap,microgolf-en oven,koelkast met diepvriesvak,vaatwasmachine,aanrecht met dubbele spoelbak.
°Beide slaapkamers en woonkamer hebben ingemaakte kasten.
°De 2 slaapkamers zijn geschikt voor een dubbel bed.
°Badkamer heeft 2 lavabo’s met spiegelkasten en douche.
°Apart toilet en inkomhal.
°Parlofoon met video.
°Berging in de kelder voor extra opslagruimte inbegrepen.
°Mogelijkheid tot aankoop staanplaats in het gebouw, met stopcontacten en uitgerust met verstelbare fietsendragers.
°Rolstoeltoegankelijk.
°lederen zetelbed in living.
°MEUBELS inbegrepen.
0475400064 - 0497202800
Kenmerken: Aantal kamers: 2, Balkon / tuin: Wel een balkon en geen tuin, Bouwperiode: 2005 tot heden, Garage / schuur / berging: Berging, Lift: Lift, Woonoppervlakte: 71 m2, Kopen in Blankenberge