Appartement Hunzestraat in Amsterdam


sinds 17-3-2026 18:52:45


prijs: € 2200
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

INDELING
Het appartement aan de Hunzestraat is gelegen op de eerste verdieping in de geliefde Rivierenbuurt in Amsterdam. Via het gezamenlijke trappenhuis wordt de entree van de woning bereikt. De hal biedt toegang tot de verschillende vertrekken van het appartement.
Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer, gekenmerkt door de prachtige glas-in-loodramen die zorgen voor een sfeervolle uitstraling. De woonkamer en slaapkamer zijn van elkaar gescheiden door en suite deuren met eveneens glas-in-looddetails. De slaapkamer is daarnaast ook rechtstreeks via de hal te betreden, wat zorgt voor een praktische indeling van het appartement.
De slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning en biedt directe toegang tot het balkon. Ook de keuken, die zich eveneens aan de achterzijde bevindt, geeft toegang tot dit balkon. Hierdoor ontstaat een prettige verbinding tussen binnen en buiten en vormt het balkon een fijne buitenruimte.
Op de zolderverdieping bevindt zich tevens een berging.
De woning wordt opgeleverd zonder een vloer. Eventueel schilderwerk is voor rekening huurder.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Zoekertjenummer: 120397188 Meld aan Aanbod